ثبت آگهی رایگان جستجو در : - ثبت آگهی رایگان
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

ثبت آگهی رایگان


ثبت آگهی رایگان


ثبت آگهی رایگان


ثبت آگهی رایگان
ثبت آگهی رایگان


چرا در اقتصاد نتوانیم پیشرفت کنیم؟ اگر در این عرصه هم عزممان را جزم کرده و دست به دست هم دهیم می توانیم اقتصاد را شکوفا کنیم.

 ( مقام معظم رهبری)

 

وب سایت پرپر یک سایت رایگان جهت اطلاع رسانی برای کالا ها و خدمات شماست.

هدف از ثبت اگهی در وب سایت پرپر کمک به اشخاص و شرکت ها جهت فروش کالا های خود و رونق گرفتن کسب و کار در کشور عزیزمان می باشد.

شما متقاضیان محترم می توانید به دو صورت رایگان و ویژه آگهی های خود را ثبت کنید .

در سایت پرپر، کسب و کارهای خود را می توانید ارائه دهید، ثبت آگهی در وب سایت پرپر محدودیت زمانی ندارد و شما در هنگام ثبت می توانید برای آن محدودیت قرار دهید و یا آگهی را نامحدود ثبت کنید، بعضی آگهی ها مانند فروش ماشین و یا ملک و ... نیاز به محدودیت دارد تا در صورتی که کالا شما به فروش رفت نمایش آگهی به صورت خودکار غیر فعال گردد و بعضی خدمات مانند شرکت شما نیازی به محدود شدن ندارد و میتوانید آن را به صورت نامحدود ثبت کنید.

هر شخص یا شرکت می تواند با یک عضویت ساده در وب سایت پرپر آگهی رایگان و یا تجاری ثبت نماید.

همچنین کاربران و بینندگان می‌توانند با جستجو در سایت، کالا و خدمات مورد نظر خود را مشاهده و بصورت مستقیم با صاحبان کسب و کار تماس داشته باشند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایا payacms.com با مدیریت معراج پرتوی زاده می باشد، وب سایت پرپر از هرگونه سیاست و موارد غیر اخلاقی به دور است .

وب سایت پرپر ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران ( وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشد.

فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است، لطفا قوانین سایت را مطالعه نمایید.

تمامی آگهی ها در هنگام ثبت و ویرایش جهت نمایش در سایت نیاز به تایید مدیریت دارد و آگهی ها طی 1 الی 24 ساعت بعد از تایید مدیریت در سایت ثبت میگردد.

اطلاعات بيشتر...